Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hosting Multimedialnych Serwerów Strumieniowych - platforma FLASH

Oferujemy gotowe do pracy na platformie Flash serwery multimedialne. Pełna konfiguracja serwera dla klienta.

Gotowy do pracy Serwer na Platformie Flash,
z pełnym dostępem dla Klienta, 
Brak Limitu Użytkowników
Brak Limitu Pasma

Indywidulana Kalkulacja Projektu 

Możliwości:
- uruchamianie transmisji strumieniowej Live
- VOD - hosting plików FLV , mp4 , mp3
- uruchomienie transmisji strumieniowych w oparciu o różne źródła - kamery IP i wideoserwery (Vivotek, Axis), serwery QTSS i Darwin, Flash Media Encoder (i podobne), Windows Media Encoder i Windows Media Server (konwersja na platforme Flash)
- uruchamianie Re-Streamingu SHOUTcast - teraz Twoje Radio na stronie WWW w Flash Player, bez koniecznościi uruchamiania w odrębnym playerze, na podstawie istniejących strumieni SHOUTcast (np. równolegle pod SHOUTcast i Flash Player)

Stream360 TV
- gotowa platforma do uruchomienia Interaktywnej Telewizji Internetowej z aplikacją Realizatora, pozwalająca na uruchamianie indywidualnych kanałów (tematycznych)
- VOD w połączenieu z transmisjami internetowymi na żywo (pełna kontrola Realizatora na emitowanym kontentem)
- uruchamianie przekazów o określonej godzinie w konkretnym dniu (automatycznie zastępuje bieżący przekaz)
- narzędzia dla Realizatora Transmisji (edycja/modyfikacja Playlist; zdalne uruchamianie Playlist)
- wszystkie zmiany w przekazie CZASIE RZECZYWISTYM
- zabezpieczenia: uruchomienie strumienia w podanej domenie; uruchomienie przekazu Live z określonej lokalizacji; zabezpieczone hasłem

sprawdż, dowiedz się więcej


Serwery Multimedialne konfigurowane specjalnie na zamówienie klienta.

dostepne dla streamingu:

platforma Flash Media - rtmp

platforma Windows Media Services - mms/http

platforma SHOUTcast - mp3/nsv

platforma Quick Time - rtsp

serwery strumieniowe dedykowane urządzeniom mobilnym np. telefonom komórkowym - tzw. mobi TV

Platformy P2P - sopcast, tvunetworks

Indywidualne zamówienia, elastyczne podejście, serwery pod "wymiar" - ilość użytkowników jednoczesnych, łącze itp.

Zobacz także całą Ofertę !

Grupa 3GPP - to setki profesjonalnych transmisji internetowych.

Realizacje przekazów na żywo - na miejscu Eventu i zdalnie, na odległość. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym uruchomienie transmisji internetowej w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane kamery IP, wydajne komputery oraz o sieć własnych serwerów multimedialnych.

Realizujemy transmisje internetowe na różnych platformach: Windows Media, Flash, Quick Time czy SHOUTcast, ponadto jesteśmy pierwszą polską firmą, która uruchomiła stałe transmisje na Ogólnoświatowych Platformach P2P, obok TVP testowaliśmy Europejski Projekt Octoshape (P2PTV)

Jako jedni z pierwszych, i nieliczni w kraju uruchamiamy przekazy na żywo dedykowane urządzeniom mobilnym - Twoja Transmisja Internetowa dostępna w zwykłych Telefonach Komórkowych (!) tzw. mobiTV.

Pierwsi w kraju realizowaliśmy przekazy uruchamiane Bezpośrednio z Telefonu Komórkowego do sieci Internet.

Na stałe współpracujemy z Samorządami - realizacje transmisji z obrad, konferencji.

Nasze Transmisje to:
Projekty Przyrodnicze - Bociany, Jerzyki czy Sokoły (transmisja uruchomiona wraz z Emitel, z Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie),Mistrzostwa Polski w Pływaniu, Grand Prix Polski w Pływaniu, Nocne Mityngi Moniki Pyrek w Skoku o Tyczce, co rocznie Dni Morza wprost z Wałów Chrobrego w Szczecinie, Dożynki w Łęcznej czy też Jarmark Doberski, spotkania sportowe - mecz Polska-Litwa Futsal, siatkówka - Piast Szczecin i Morze Bałtyk Szczecin oraz koszykówka AZS Szczecin i Ekstraklasa Piłki Ręcznej KS Łącznościowiec Szczecin czy też najwieksza impreza: The Tall Ships' Races 2007 Baltic - równoległa transmisja ze Szczecina i Świnoujścia, na stronach WWW oraz w telefonach komórkowych.

Więcej naszych realizacji.

Naszym Klientom oferujemy specjlnie slonfigurowane serwery multimedialne z profesjonalnym oprogramowaniem.. to nie Red5 czy "inne wynalazki".

.
f t g