Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja Online. Zachęta, Warszawa.

Sztuka Edukacji. Kultura w Programach Nauczania. Zachęta 2013

.

 

 

Mistrzostwa Polski Live

Sportowa Internetowa Telewizja Sports.pl rocznie realizuje blisko 400 godzin relacji live o bardzo wysokiej jakości.
Tym razem Mistrzostwa Polski Amatorów 25-27 listopad 2011, zapraszamy.

http://www.tvsports.pl/

.

 

Wrota Warmii i Mazur - Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego
Transmisja „na żywo” z konkursu "Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy"

Transmisja „na żywo” z konkursu "Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy"

.
Mistrzostwa Polski Amatorów 2010 OnLine 19-21.11.2010
Mistrzostwa Polski Amatorów 2010

Mistrzostwa Polski Amatorów 2010Mistrzostwa Polski Amatorów 2010

ponad 12 000 internautów śledziło rozgrywki
.
Jak co roku zapraszamy na transmisję internetową z Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w iPhone (iPod, iPad) oraz na stronie WOŚP online:

www.wosp-galaxy.pl


XIX Finał WOŚP
.

Finał Konkursu Startup Challenge na serwerach Stream360.pl

19 listopada 2009 r. odbywa się finał konkursu Startup Challenge w ramach Forum Inwestycyjnego AMBER w Szczecinie. Najlepsze startupy prezentują się przed inwestorami i ekspertami z branży internetowej, dwa panele dyskusyjne na temat Aniołów Biznesu i poszukiwania inwestorów. Wśród zaproszonych gości - przedstawiciel Codility – polskiego zwycięzcy konkursu Seedcamp. Transmisja Live

Finał Konkursu Startup Challenge w Szczecinie

.

Od października 2009 spotkania KS Morze Bałtyk Szczecin dostepne sa w internecie.
Ponieważ szczecińska hala gdzie siatkarze rozgrywają mecze nie jest specjalnie dostosowana do imprez masowych, zarząd klubu wrócił do naszego pomysłu sprzed 2 lat i mecze siatkarzy dostepne są w internecie na żywo. Na halę wpuszczanych jest jedynie ok. 300 kibiców.
Przypomnijmy: dwa lata temu wszystkie spotkania siatkarzy Morza Bałtytk, siatkarek Piasta Szczecin oraz koszykarzy AZS Radex Szczecin można było oglądać w internecie (100% kosztów z tym związanych pokrył nasz serwis). Do tego celu wyposażyliśmy nasze stanowisko transmistujące w specjalne łącze dedykowane oraz w sprzęt pozwalajacy na uruchamianie transmisji praktycznie z każdego wydarzenia. Niestety cały sezon rozgrywek tych trzech drużyn, a także turnieji bokserskich nie przyciągnął "wzroku" osób odpowiedzialnych za promocję miasta Szczecin. Widać internet dla nich to tylko strona web miasta. Tylko kibice nie zawiedli.
Z pomocą promowania szczecińskiego sportu przyszedł Kurier Szczeciński, gdzie można było śledzić ostatni mecz Morza Bałtyk z Orłem Międzyrzecz.

W tym roku do realizacji transmisji internetowych z hali SDS Szczecin wykorzystujemy swoje szerokopasmowe mobilne łącza internetowe, które niestety nie pozwalają na zastosowanie pełnych możliwości przesyłu danych. Mimo to mecze  gromadzą wiernych kibiców drużyn przyjeżdżajacych do naszego miasta.

.
f t g